03
cze

Sklep internetowy na gotowej platformie e-Commerce, czy może dedykowane wdrożenie?

Chcesz uruchomić sklep internetowy i postawiono przed Tobą decyzję dotyczącą wyboru jego wdrożenia w formie autorskiej dedykowanej lub na gotowej dostępnej platformie e-Commerce?

Więcej
07
maj

Skróty UX i UI w świecie stron i sklepów internetowych.

Projektując grafikę oraz układ strony internetowej należy szczególną uwagę poświęcić dwóm zagadnieniom. Będą one w przyszłości miały znaczący wpływ na to, czy użytkownik strony www lub sklepu internetowego odnajdzie najszybszą drogę do interesującej go treści.

Więcej
22
kwi

B2B nowa generacja rozwiązań dla e-biznesu.

Platforma B2B to doskonałe narzędzie wspomagające sprzedaż w Internecie oraz budowanie relacji między partnerami biznesowymi.

Więcej
17
mar

Czy warto inwestować w rozwój cyfrowej rzeczywistości w firmie?

Każdy nowy kanał sprzedaży, a tym bardziej ten internetowy on-line, który wykorzystuje nowoczesne produkty, takie jak sklep internetowy, czy platforma b2b, będzie przynosił firmie korzyści w postaci dodatkowej sprzedaży i zysków.

Więcej
12
lut

Tworzenie sklepu internetowego dla własnej firmy. Od czego zacząć?

Klient musi zapragnąć posiadania wybranego produktu, a my, jako sprzedawcy on-line, nie możemy użyć własnego czaru, aby go sprzedać. Co wiec możemy zrobić w sklepie internetowym, aby szybko finalizować sprzedaż?

Więcej
04
sty

Nowe przepisy i konieczność aktualizacji regulaminów sklepów internetowych od 1 stycznia 2021!

To niezwykle ważne, aby każdy działający w "sieci" sklep internetowy, był zgodny z przepisami polskiego prawa. Od nowego roku nastąpiły w nich zmiany i dlatego należy pochylić się nad dostosowaniem regulaminów sklepowych.

Więcej
02
gru

Integracje systemów IT w przedsiębiorstwie - pierwszy krok w kierunku automatyzacji.

Już od samego wypisywania rozwiązań informatycznych wykorzystywanych w przedsiębiorstwie może zakręcić się w głowie, a co dopiero, gdy przyjdzie nam je osobiście obsługiwać. Co wtedy?

Więcej
12
lis

Co to jest Webdesign 3.0?

Po co wymyślać coś nowego (patrz Webdesign 3.0)  skoro stare, czyli (Webdesign 2.0) jest proste, ładne, funkcjonalne i wygodne. W przypadku projektowania stron internetowych za słowami proste i wygodne zaczęło podążać pytanie, które dotyczyło głębszego aspektu, poruszonego w niniejszym wpisie.

Więcej
23
paź

Blog Internetowy co to jest i do czego służy?

Blog jest jednym z rodzajów strony internetowej, na której jej administrator (bloger) zamieszcza wpisy o przeróżnej tematyce, najczęściej związanej z wykonywanym zawodem lub posiadanymi zainteresowaniami.

Więcej
02
wrz

W jaki sposób Strona Internetowa będzie budowała wizerunek naszej firmy w Internecie?

Najważniejsze jest zawsze pierwsze wrażenie! Strona Internetowa już od pierwszego kontaktu wizualnego z klientem ma budować pozytywne skojarzenia.

Więcej
21
sie

Jakie elementy powinien posiadać landing-page, aby realizaować założony cel?

Pamiętaj, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie, potencjalny klient w ciągu pierwszych 5 sekund podejmuje decyzję, czy jest zainteresowany, czy wychodzi i nigdy nie wraca.

Więcej
14
lip

Możemy wdrożyć dla Ciebie tanią stronę www za 500 zł, ale wolimy zrobić dla Twojej firmy coś więcej

Opisane w tytule niniejszego artykułu 500 zł ma wyjątkowe znaczenie, gdyż stanowi pewien punkt wyjścia do głębszej analiza, co za niniejszą kwotę można otrzymać, a czego nie.

Więcej
11
cze

Od czego zacząć, gdy chcesz zaistnieć w wirtualnym świecie?

Najlepiej od zgłoszenia się do profesjonalnej agencji interaktywnej, zatrudniającej fachową kadrę, która doradzi i określi, czego tak naprawdę potrzebujesz. Rozwiązań informatycznych jest wiele, najważniejsze jest, jaki mają zrealizować cel? Informacyjny, sprzedażowy, a może mają zbudować markę lub zautomatyzować procesy w firmie?

Więcej
05
maj

Twoja sprzedaż prędzej czy później i tak trafi do Internetu!

Jeżeli prowadzisz firmę produkcyjną lub handlową albo dopiero przymierzasz się do uruchomienia takiego biznesu, na pewno poświęciłeś sporo czasu nad analizą i wyborem właściwego kanału sprzedaży własnych produktów.

Więcej