Wstecz

Strona internetowa Gastro Monkey

Opisując niniejszą realizację portalu gastronomicznego dla naszego Partnera Gastro Monkey możemy nieskromnie stwierdzić, że stajemy się ekspertami w tej dziedzinie. To już 5 realizacja tego typu i z każdą następną nabywamy kolejnych doświadczeń, które finalnie przekładają sią zarówno na prezentację, jak i jej funkcjonalność i przyjazność obsługi dla użytkowników.

 

 

Funkcja lokalizacji

 

 

Już przy pierwszym kontakcie klienta z portalem daliśmy mu wybór lokalizacji, który warunkuje czas oraz koszt dostawy. Po zaznaczeniu odpowiedniego województwa oraz miejscowości przenosimy oglądającego na animowany welcome page. W tym miejscu widać, że zachowanie się elementów graficznych nie jest banalne i zostało przygotowana z niezwykłą starannością w oparciu o tzw. animacje graficzne i najnowszą technologię projektowania webdesign 3.0. Całość jest spójna i ciekawa, zaprojektowano ścieżki określonego poruszania się klienta po stronie www, prowadzące do zamówienia jednej z diet, po uprzednim zapoznaniu się z menu przygotowywanym przez dietetyka na 2 tygodnie z góry.

 

 

Nowe treści

 

 

Treści również zostały odświeżone i dostosowane do nowej odsłony marki Gastro Monkey. 

 

 

Próbne diety

 

 

Zamawianie diety to nie wszystko, klienci mają możliwość zamawiania diet próbnych oraz ich opiniowania. A jeśli na stronę trafi ktoś, kto nigdy nie miał do czynienia z cateringiem dietetycznym, będzie mógł zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami zebranymi w zakładce FAQ.

 

To nie wszystko. Jeśli na stronę trafi klient posiadający sprecyzowany cel dietetyczny, przy pomocy kalkulatora BMI, będzie mógł wyliczyć, niezbędną do osiągnięcia tego celu kaloryczność oraz rodzaj diety.

 

 

Blog

 

 

Portal Gastro Monkey to nie tylko możliwość zamawiania diety, to także szereg cennych informacji żywieniowych, przygotowywanych przez kucharzy oraz dietetyków w postaci bloga. Zachęcamy do zapoznania się z jego tematyką, nawet jeśli w danym momencie nie chcecie skorzystać z cateringu dietetycznego.

 

Na koniec “cream de la creme”, czyli Program lojalnościowy Gastro Monkey. Dzięki niemu osoby korzystające z usług marki w sposób ciągły, oprócz zdrowego odżywiania mogą zdobywać punkty i wymieniać je na nagrody. 

 

Pozostaje nam już tylko zachęcić Państwa do odwiedzenia i skorzystania z usług naszego Partnera Gastro Monkey.