sklepy internetowe.

Produkty, usługi, spersonalizowane wyroby wymagające konfiguratora wpiętego w kartę produktu? Możesz sprzedawać dowolną rzecz przez sklep, który dla Ciebie przygotuję.

Przy procesie projektowania bardzo ważne jest by nie zapomnieć odpowiedniej prezentacji produktu i intuicyjnym interfejsie, którego nie może przysłonić chęć opowiedzenia o firmie.

zakupy.

Jednym z najistotniejszych aspektów wpływających na konwersję sprzedaży w sklepie internetowym jest jego koszyk zakupowy. Skupiłem się na jego maksymalnym uproszczeniu, opierając zmiany na sugestiach zgłaszanych przez klientów korzystających z wdrażanych przeze mnie platform sprzedażowych.

komunikacja.

Moduł aktualności pozwoli Ci na zwiększenie pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google. Jest to wstęp do szeroko pojętej reklamy i marketingu.

marketing.

Nie będzie żadnym zaskoczeniem gdy napiszę, że bez odpowiedniej reklamy sklep internetowy najprawdopodobniej nie będzie cieszył się dużą popularnościa. Wyobraźmy sobie otwarcie sklepu stacjonarnego we własnym mieszkaniu, bez żadnego szyldu i oczekiwanie na pierwszego klienta...