Aplikacje Webowe

Automatyzacja procesów w firmie
dzięki dedykowanym
rozwiązaniom.

Jest wiele obszarów i procesów w firmie, które można zautomatyzować i zyskać dzięki temu dodatkowy czas np. na rozwój. Możemy zaliczyć do nich finanse, produkcję, handel, logistykę towarów, obsługę klienta lub pracowników. Niezależnie od branży zawsze znajdą się miejsca lub czynności w firmie, które da się zoptymalizować, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii IT.

Jesteś producentem lub dystrybutorem? Przenieś komunikację z kontrahentami do platformy dystrybucyjnej.

Dzięki dedykowanym funkcjonalnościom platformy B2B będziesz w stanie poukładać własny kanał sprzedaży on-line w następujących obszarach: klienci, produkty, zamówienia, płatności, logistyka towarów, komunikacja. Służą one temu, aby przenieść wszystkie aspekty prowadzonego biznesu w jedno miejsce, aby w każdej chwili i przy pomocy dowolnego urządzenia móc swobodnie prowadzić sprzedaż i obsługiwać klientów.


Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które ułatwia komunikację i eliminuje setki telefonów i niepotrzebnych maili. Platforma B2B oszczędza czas i pieniądze, poświęcone na wykonywanie powtarzalnych manualnych czynności w firmie handlowej lub produkcyjnej.

Prowadzisz catering dietetyczny? Zautomatyzuj proces składania zamówienia.

Jesteśmy gotowi, aby wesprzeć Cię w uruchomieniu własnego biznesu cateringowego. Dzięki naszemu oprogramowaniu będziesz w stanie zdefiniować diety i dania, opisać posiłki w zakresie ilości kalorii oraz zawartości białek, tłuszczy i węglowodanów, zbudować harmonogramy diet i obszary ich dystrybucji i w końcu umożliwić własnym klientom składanie zamówień on-line oraz dokonywanie za nie płatności.


W oprogramowaniu cateringowym przewidzieliśmy automatyzacje, które zaoszczędzą właścicielom firm wiele czasu, na co dzień przeznaczanego na rejestrację zamówień, dystrybucję posiłków oraz komunikację z klientami za pomocą nieefektywnych kanałów tj. e-mail, czy telefon.

Twoja firma zajmuje się spedycją i wyznaczaniem frachtów? Przenieś biznes do sieci.

Masz firmę spedycyjną lub flotę pojazdów, które codziennie przewożą setki frachtów między różnymi miastami w Europie. Chcesz pilnować, czy każda z przesyłek dotarła na czas pod konkretny adres, czy wypełnione zostały odpowiednie dokumenty i wysłano je do Twojego biura w celach rozliczeniowych? Chcesz mieć kontrolę nad finansami płynącymi z prowadzonego biznesu frachtowego? Bardzo dobrze trafiłeś. Mamy doświadczenie w tworzeniu tego typu aplikacji. Z przyjemnością podejmiemy się również stworzenia portalu do zarządzania przesyłkami kurierskimi i kurierami.

Chcesz komunikować użytkowników przez portal ogłoszeniowy?

A może portal z ogłoszeniami tj. www.szybkafucha.pl. Portale aukcyjne lub ogłoszeniowe to doskonałe narzędzia do promowania i sprzedaży produktów i usług, oferowanych w różnych miejscach przez każdego z nas. W tym przypadku mamy do czynienia z oprogramowaniem, które musi obsłużyć różne grupy użytkowników. Inne funkcjonalności będę przedstawione kupującym a inne wystawiającym swoje oferty. W takich wdrożeniach tworzony jest również zaawansowany panel administracyjny i portfelowanie, które służy do monetyzacji realizowanego przedsięwzięcia.


Każda tego typu realizacja jest poprzedzona przeprowadzeniem procesu doradztwa, prowadzącego do stworzenia bardzo szczegółowego dokumentu funkcjonalnego aplikacji.

Progresywne aplikacje
webowe zamiast aplikacji moblinych

PWA czyli Progressive Web App to nowoczesne rozwiązanie webowe, które pozwala na skuteczne imitowanie aplikacji mobilnych. Jednocześnie nie wymagają one instalacji. Dzięki temu nie zabierają cennego miejsca w pamięci urządzenia.

Więcej