Wstecz

Sklep internetowy Alosza

Po kolejnej realizacji związanej z wdrożeniem sklepu internetowego w branży modowej możemy powiedzieć to głośno i wyraźnie.

 

Uwielbiamy to, co robimy, a e-commerce od zawsze jest naszym „konikiem”!

 

Gdy spotykamy po raz pierwszy naszych wspaniałych klientów i rozmawiamy na temat uruchamiania sprzedaży w Internecie, zawsze jesteśmy pełni obaw. Są one związane przede wszystkim z jakością materiałów, które za chwile otrzymamy od klientów, w celu zaprezentowania oferty ich sklepu internetowego.
W przypadku Aloszy od początku wiedzieliśmy, że tym wdrożeniem będziemy mogli chwalić się wszem i wobec, co też właśnie czynimy.

 

Pani Alicja, projektantka mody z własną kolekcją ubrań ma niesamowity smak, wyczucie estetyki i wie, czego potrzebuje. Dostarczone nam przez nią materiały, zarówno zdjęcia, jak i filmy prezentujące ofertę sklepu były na najwyższym poziomy, a my musieliśmy postawić jedynie przysłowiową kropkę nad „i”.

 

Należy wspomnieć i zwrócić uwagę na ciekawe rozwiązania w zakresie animacji dostarczonych nam materiałów graficznych.
Dla naszego zespołu Webemo nie było to tego typu pierwsze wdrożenie, jednak zawsze podkreślamy, że wraz z każdym kolejnym projektem, staramy się powiększać wiedzę na temat aktualnych trendów i rozwiązań w zakresie szeroko rozumianego webdesignu, a zwłaszcza tego oznaczonego cyferką 3.0.

 

Teraz pozostaje nam już tylko, a może nawet „aż” praca nad promocją sklepu Alosza w Internecie i pozyskanie, jak największej liczby zadowolonych klientów.

 

Tak, jesteśmy agencją interaktywną, która nie tylko wdraża, ale również promuje własne produkty w sieci.

 

Już rozpoczęliśmy działania związane z prowadzeniem profili w mediach społecznościowych tj. Facebook oraz Instagram dla Aloszy. Uruchomiliśmy także kampanie reklamowe, które mają na celu zarówno promocję nowopowstałej marki oraz jej wzrost w przyszłości, a także wygenerowanie jak największego ruchu użytkowników na prezentowanym sklepie internetowym.
Tutaj również wykorzystujemy przekazane nam przez Panią Alicję materiały graficzne, jednak tym razem dostosowujemy je do potrzeb, wynikających ze specyfiki działania mediów społecznościowych.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej realizacji www.alosza.pl w Internecie, a także do odwiedzenia profili naszej klientki w social mediach. Jesteśmy pewni, że niejedna Pani odnajdzie w tych miejscach produkt, godny zainteresowania i zakupu.

 

 

Zobacz projekt na żywo