Wstecz

Strona internetowa kamiennedywany.com.pl

Niebanalna strona internetowa z aktywną grafiką.

 

Kamiennedywany.com.pl to przykład kolejnej naszej realizacji, w której wygląd i ścieżka porusznia się klienta po stronie www miały dla Zamawiającego najważniejsze znaczenie. 
Kamienne dywany to firma, która we współpracy ze znaną i renomowaną marką MAPEI stworzyła wyjątkowy innowacyjny, wytrzymały i bezpieczny system składający się z kilku warstw, z którego wykonywane są chodniki, balkony, tarasy oraz klatki schodowe.
Firma dystrybuuje niniejszy system na terenie całego kraju dla klientów indywidualnych, wykonawców robót budowlanych oraz deweloperów w postaci kompletnego systemu lub poszczególnych jego składowych, które należało zaprezentowac na stronie www.
Ponadto Kamiennedywany zajmują się organizacją szkoleń dla wykonawców stworzonego przez siebie systemu w różnych miejscach w Polsce i taka informacja również musiała znaleźć się na stronie internetowej.


I jak to wszystko połączyć w jedną spójną całość?
W tym przypadku dużo uwagi poświęciliśmy stworzeniu roadmapy strony jeszcze przed rozpoczęciem projektowania czegokolwiek. Odbyliśmy 2 spotkania doradcze z Zamawiajacym stronę, aby wynotować ścieżki poruszania się po www przez przedstawicieli poszczególnych grup odbiorców (klient indywidualny, wykonawca, deweloper), zgrupowaliśmy informacje, jakie chcemy przekazać poszczególnym z nich, a także opisaliśmy akcje, jakie chcieliśmy, aby wykonywali dla Zamawiającego. Mowa tutaj o tzw. „call to action” - czyli nawołanie do zapoznania się z ofertą, pozostawienia kontaktu, pobrania materiałów, zapisania się na szkolenie.

 

Interaktywna grafika z symulacją.

 

Dodatkowo postawiliśmy na ciekawą formę prezentacji samego systemu kamiennych dywanów w formie interaktywnej grafiki, która prezentuje poszczególne składowe systemu z ich opisami i przekierowuje do odpowiedniego miejsca na stronie www, w którym można zapoznać się z dodatkowymi szczegółami. 


Profesjonalna prezentacja produktów.


Strona posiada również skategoryzowaną ofertę zaprezentowaną w formie kart produktowych (takich, jak używane są w sklepach internetowych) z galeriami zdjęć, prezentacją najważniejszych cech oraz produktów podobnych.


Automatyzacja procesów w postaci formularza zapisu na szkolenie.


Ostatnią opisaną tutaj funkcjonalnością jest formularz zapisu na szkolenie w wyznaczonym terminie i miejscu zaprezentowanym na zintegrowanej mapie Google. Dzięki niemu zautomatyzowaliśmy proces zapisów na kursy. Zamawiający nie musi prowadzić już kalendarzy i zeszytów, w których do tej pory zapisywał uczestników.

 

Języki obce na stronie internetowej.

 

Zamawiajacy cały czas rozwija firmę i dlatego postawił na ekspansję zagraniczną. Do tego celu zaistniała potrzeba, aby nowo tworzona strona internetowa prezentowała informacje w 2 zagranicznych językach: angielskim i niemieckim. Nie stanowiło to dla naszej agencji interaktywnej Webemo żadnego problemu. Nasz system CMS Elements jest przystosowany do wdrażania tego typu rozwiązań. Współpracujemy również z firmą, która zatrudnia nativ speakerów gotowych do wykonania tłumaczeń wszystkich treści na stronie na dowolny język zagraniczny.

 

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia naszej realizacji www.kamiennedywany.com.pl. Sami często chwalimy się nią podczas spotkań z innymi naszymi klientami. Opisana tutaj realizacja genialnie prezentuje się na każdym urządzeniu typu desktop i mobile, a gdy mamy do dyspozycji komputer z dotykowym ekranem, podczas prezentacji często otwieramy naszym rozmówcą usta z wrażenia.