panel dystrybutora.

Jeśli jesteś producentem, hurtownikiem lub dowolnym podmiotem posiadającym sieć dystrybutorów, poznałeś na pewno bolączki związane z zamówieniami składanymi telefonicznie, mailowo w excelu i te, które są spisywane w pośpiechu na kartce. Jeśli potrzebujesz panaceum, czytaj dalej...

baza klientów.

Możesz zamienić segregator odpowiedzialny za agregowanie dokumentów związanych z poszczególnym dystrybutorem na wygodną, cyfrową bazę klientów, którą w prosty sposób będziesz mógł/mogła filtrować i sortować by odszukać konkretnego użytkownika. Po wejściu w profil jednego z nich zobaczysz dane konta, listę złożonych zamówień wraz z odnośnikami do ich podglądu, listę konwesracji oraz wszelkie inne informacje, które dostarczy Ci system.

lista zamówień.

Alert systemowy poinformuje Cie o nowo złożonym zamówieniu. Zobaczysz w nim nazwę dystrybutora (do którego profilu będziesz mógł dostać się jednym kliknięciem), listę zamówionych produktów, status zamówienia, uwagi do zlecenia, termin płatności i inne potrzebne informacje.

magazyn.

Możesz zarządzać magazynem, ograniczając kupowane przez dystrybutorów ilości. System pozwala na wprowadzanie "wejść" dla każdego poszczególnego produktu oraz kontrolowanie aktualnej ilości na stanie.

komunikator.

Platforma daje możliwość wymiany wiadomości między użytkownikiem i administratorem oraz zakładania nowych wątków. Dzięki temu i wyżej wymienionym opcjom platforma staje się samowystarczalnym miejscem komunikacji dystrybutora z producentem.

konto klienta.

Powyżej omówione zostały możliwości systemu, które dostarczane są dla jego administratora. Jednakże każdy z dystrybutorów posiadać będzie indywidualny dostęp do wydzielonej części platformy, przez która będzie mógł zarządzać swoimi danymi, składać zamówienia oraz tworzyć nowe wątki i wymieniać w ramach nich kolejne wiadomości.