Czy wiesz że?

Z nami rozpoczniesz sprzedaż
w internecie nawet w kilka dni

Jeżeli wiesz, co chcesz sprzedawać i komu chcesz sprzedawać i nie ponosić przy tym wysokich kosztów prowadzenia biznesu, doskonale trafiłeś. W bardzo krótkim czasie pomożemy Ci wystartować i uruchomić najbardziej efektywne narzędzie sprzedaży, jakim niewątpliwie jest własny sklep internetowy.

34
Tyle dedykowanych sklepów
internetowych wdrożyliśmy do tej pory
231
Średnio tyle zamówień dziennie
przyjmuje jeden ze stworzonych
przez nas sklepów
ponad30000
Tyle produktów bez przeszkód
ma w swojej ofercie jeden ze stworzonych
przez nas sklepów

Sprawdź jedne z naszych ostatnich realizacji sklepów internetowych

Więcej

Co przygotować przed początkiem przygody z ecommerce?

Więcej

Własną ofertę sprzedażową

Jeśli masz sklep, musisz wiedzieć, jakie produkty chcesz zaoferować swoim klientom, aby łatwo mogli je odnaleźć, podziel produkty na odpowiednie kategorie, wskaż najważniejsze ich cechy i co najważniejsze, zaproponuj korzystną cenę.

Zapamiętywalną markę sklepu

Gdy już wiesz, co sprzedajesz, wymyśl, w jaki sposób zamierzasz markować własne działania. Z jaką nazwą chcesz być kojarzony. Sprawdź koniecznie, czy konkurencja nie wpadła na podobny pomysł, który już działa.

Odpowiednie oprogramowanie sklepu

Gotowe systemy sklepowe nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem, gdyż ich obsługa oraz rozbudowa w przyszłości może okazać się bardzo kosztowna. Najważniejsze jest wsparcie ze strony firmy wdrożeniowej, najlepiej w postaci zawartej umowy opieki na wiele lat.

Nasz system
pozwoli Ci na integrację
z wymienionymi platformami i nie tylko

Więcej

Skorzystaj z WebeShop. i rozpocznij sprzedaż w kilka dni

Wystartujesz ze sklepem internetowym w kilka dni nie ponosząc przy tym wysokich kosztów na start. Zaoszczędzone środki będzie można przeznaczyć na działania marketingowe.

Czytaj o WebeShop