sklepy internetowe.

„A teraz weź leżący przed sobą długopis i spróbuj go sprzedać pierwszej napotkanej osobie. Masz może pomysł, jak do tego podejść i odnieść sukces?”

To tylko długopis!

Sprzedaż online jest o wiele bardziej skomplikowana. Nie można w niej użyć własnego czaru i innych werbalnych metod prezentacji produktu. Klient musi zapragnąć jego posiadania na podstawie zdjęcia i opisu.

A może jest coś jeszcze?

produkty.

W chwili, gdy klient jest już w Twoim sklepie, musi szybko i bez przeszkód odnaleźć interesujący go produkt. Służą do tego celu odpowiednio zdefiniowane kategorie oferty, właściwie wyeksponowane produkty oraz dodatkowe funkcjonalności WYSZUKIWANIA, FILTROWANIA i SORTOWANIA!

Po odnalezieniu produktu, klient powinien mieć możliwość dokładnego zapoznania się z jego OPISEM, WYGLĄDEM, CECHAMI i WARIANTAMI!

Dobrze przemyślana prezentacja produktów to połowa sukcesu, nie może jej przysłonić treść, wynikająca z chęci opowiedzenia o własnej firmie.

zakupy.

Po podjęciu decyzji o zakupie klient powinien bez żadnych komplikacji, szybko złożyć zamówienie oraz wybrać dogodną dla niego FORMĘ PŁATNOŚCI i DOSTAWY!

Jednym z najistotniejszych aspektów wpływających na konwersję sprzedaży w sklepie internetowym, jest jego koszyk zakupowy. W naszym systemie zarządzania sprzedażą skupiliśmy się na jego maksymalnym uproszczeniu, opierając zmiany na sugestiach zgłaszanych przez klientów korzystających z wcześniej wdrażanych przez naszą firmę platform sprzedażowych.

komunikacja.

Moduł aktualności pozwoli na zwiększenie pozycji Twojego sklepu internetowego w wynikach wyszukiwania Google. Jest to wstęp do szeroko pojętej reklamy i marketingu.

obsługa.

Sprzedaż online wymaga dużego nakładu pracy i zaangażowania po stronie administratora. Konfiguracja oferty, dodawanie produktów, przyjmowanie i obsługa zamówień, realizacja wysyłki towarów, dbanie o rozwój sklepu.

Te wszystkie działania powodują, że sklep internetowy się rozwija i maksymalizuje zyski przedsiębiorstwa. Przed przystąpieniem do uruchomienia tego kanału sprzedaży w firmie, należy dobrze się zastanowić nad zasobami, które będą go obsługiwać.

marketing.

Nie będzie żadnym zaskoczeniem, gdy napiszemy, że bez odpowiedniej reklamy, sklep internetowy najprawdopodobniej nie będzie cieszył się dużą popularnością. Wyobraźmy sobie otwarcie sklepu stacjonarnego we własnym mieszkaniu, bez żadnego szyldu i oczekiwanie na pierwszego klienta...

Te wszystkie funkcjonalności możemy Tobie zaproponować już TERAZ! Wprowadzimy z powodzeniem Twoją firmę do świata e-Commerce!
 

Zadzwoń do WEBEMO
 

+48 536 90 10 15