Wstecz

Możemy wdrożyć dla Ciebie tanią stronę www za 500 zł, ale wolimy zrobić dla Twojej firmy coś więcej

 

W tym momencie nie wiemy, na jakim etapie rozwoju znajduje się Twoja firma, nie znamy Twoich potrzeb związanych z uruchomieniem twojego biznesu w wirtualnej rzeczywistości. Aby się o tym dowiedzieć, potrzebujemy Cię poznać i zabrać Twój cenny czas, abyś opowiedział nam o swojej wizji.

 

Już na samym początku chcemy Ci serdecznie podziękować. Choć jeszcze nic tak naprawdę nie zrobiliśmy dla Ciebie, czytając ten tekst, zechciałeś poświęcić nam trochę uwagi, aby zobaczyć, co mamy do zaoferowania i powiedzenia.

 

Opisane w tytule niniejszego artykułu 500 zł ma wyjątkowe znaczenie, gdyż stanowi pewien punkt wyjścia do głębszej analiza, co za niniejszą kwotę można otrzymać, a czego nie.

 

Tak naprawdę musisz uświadomić sobie, że w przypadku uruchamiania nowego przedsięwzięcia biznesowego, niezależnie, którego punktu styku z otoczeniem to dotyczy, wartość zainwestowanych środków jest równoważna z sumą korzyści, jakie jesteś w stanie osiągnąć z tej inwestycji w przyszłości. Czy w związku z tym, na pewno chcesz zaczynać od 500 zł?

 

Planując budżet przyszłego przedsięwzięcia, zastanów się nad własnymi oczekiwaniami względem takiej firmy, jak nasza Webemo, jaki zakres prac jesteś w stanie zaakceptować i poczuć, że dobrze zainwestowałeś własne pieniądze, a z drugiej strony mieć poczucie, że my, jako Twój przyszły partner biznesowy gotowy do wieloletniej współpracy, poczuliśmy się docenieni za pracę, którą wykonaliśmy dla Ciebie.

 

Mając to doświadczenie, które zdobyliśmy w ciągu wielu lat prowadzenia działalności, postaramy się doradzić Ci w taki sposób, abyś jak najbardziej efektywnie wydał własne środki. Może okazać się, że przyjdziesz do nas i powiesz, że masz 500 zł budżetu na stworzenie strony internetowej, a my uznamy, że niniejszy budżet lepiej będzie zainwestować w dobrą wizytówkę stworzoną w wyszukiwarce Google lub stworzenie fanpage na Facebooku, niż uruchomić szablon www, którego nikt nie odwiedzi. A może będziesz miał 2000 zł i własne doświadczenie w prowadzeniu prywatnych mediów społecznościowych i okaże się, że na początku to wystarczy.

 

Jesteśmy zwolennikami rozwoju i ciągłego budowania, zawsze można zacząć od podstaw i z biegiem czasu rozwijać biznes. Ulepszać posiadane narzędzia internetowe, które będą dźwignią dla prowadzonej działalności gospodarczej.

 

Chcemy jednak postawić sprawę jasno i osadzić Twoje myślenie w realiach dzisiejszego świata, zarówno rzeczywistego, jak i wirtualnego. Pieniądze będą potrzebne na rozwój, im większy będzie biznes, tym większe środki będziesz musiał inwestować. Jesteśmy w stanie zaryzykować stwierdzenie, że będziesz w stanie poświęcić nawet 5000 zł miesięcznie, jeśli taka inwestycja przyniesie Ci zysk w wysokości 7000 zł. I o to właśnie chodzi, aby inwestycja, niezależnie od tego, jaka jest, przynosiła wymierne korzyści w przyszłości. Im więcej inwestujesz, tym większych zysków możesz spodziewać się w przyszłości.