Wstecz

Sklep internetowy Gouda Store

Pragniemy przedstawić kolejną i niezwykłą realizację sklepu internetowego dla naszego Partnera Gouda Works z Łodzi. Tej marki nie musimy chyba nikomu przedstawiać, ale jeśli zdarzy się jednak, że ktoś nie słyszał, to powiemy głośno TAK POWINNA WYGLĄDAĆ OFERTA KAŻDEGO SKLEPU INTERNETOWEGO.

 

Z punktu widzenia sprzedaży w sklepie internetowym, oferta jest najważniejsza!

 

Wiele osób zadaje nam pytanie, od czego zacząć sprzedaż w Internecie? Jak powinien wyglądać dobrze przygotowany sklep internetowy, który będzie sprzedawał? Jaki system sklepu wybrać?

 

A my wciąż odpowiadamy, że najważniejsza w sklepie jest oferta.

 

Ciekawy pomysł na nietuzinkowy produkt zawsze wygra z najpiękniejszą szatą graficzną i najlepszym systemem Administracyjnym CMS. Produkt, którego nie znajdziemy u konkurencji, który jest modny i dobrze wykonany przyciągnie więcej klientów niż najlepszy marketing.

 

I takie właśnie produkty oferuje nasz Partner Gouda Works. Nie będziemy zdradzać tajemnicy handlowej firmy, ile zamówień dziennie spływa do tego sklepu z całej Polski.

 

Odpowiednia prezentacja produktu.

 

Produkt to połowa sukcesu, drugą połową jest właściwa jego prezentacja. Dlatego przygodę ze sprzedażą w Internecie rozpoczynamy od przygotowania pięknych materiałów prezentujących produkt, które sprawią, że klient „zakocha się w nim od pierwszego spojrzenia”. 

 

Kolejnym ważnym elementem jest bogactwo i dostępność oferty dla szerokiej rzeszy jej potencjalnych użytkowników. To znaczy, że oferując np. ubrania, należy zapewnić możliwie dużo rozmiarów poszczególnego artykułu.

 

Opis jest równie ważny. Klienci bardzo często chcą dowiedzieć się, z jakiego materiału dany produkt został wykonany lub poznać krótką historię jego powstania.

 

Te wszystkie elementy zostały zapewnione na Gouda Store z czego jesteśmy niezwykle dumni.

 

Trzymamy kciuki za dalszy rozwój naszego Partnera i zachęcamy inne firmy, nie tylko z branży modowej, do kontaktu z naszą agencją interaktywną Webemo. Wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązanie dla każdego biznesu.

 

Zobacz ten projekt na żywo