O webemo

Webemo powstało, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wyniesionemu z pracy w branżach związanych z nowymi technologiami oraz Internetem.


Oferowanie kluczowych, precyzyjnie dobranych produktów IT jest dla nas bardzo ważne. Niemniej jednak najważniejsze jest wsparcie właścicieli MŚP, w skutecznym uruchomieniu ich przedsiębiorstw w cyfrowym świecie. Najlepiej oddaje to misja naszej firmy:

Tworzenie nowoczesnych i w pełni spersonalizowanych produktów interaktywnych, automatyzujących procesy w firmach naszych klientów.

Naszym celem nadrzędnym jest pomoc klientom, którzy zgłaszają się do nas z potrzebami w zakresie wsparcia doradczego, programistycznego i marketingowego. To zaowocowało zbudowaniem dużej grupy silnych i pozytywnych relacji wśród przeszło 200 przedsiębiorców z różnych branż.

Magda
Surówka

Jedna z pomysłodawczyń marzeń, których po części realizatorem jest Marcin. Lubię, jak te marzenia są funkcjonalne, nowoczesne i przykuwające uwagę użytkowników.
A najbardziej lubię, jak "lądują" w projektach dla naszych Klientów :)
Prywatnie fanka górskich wędrówek, pokręconych fabularnie seriali, oraz książek o tematyce psychologicznej.

Tomasz
Borczyk

Jestem miłośnikiem marketingu i psychologii. Wierzę, że połączenie tych dwóch dziedzin daje najlepsze efekty w kampaniach reklamowych. Google Ads i Facebook Ads, dla mnie żyją w symbiozie, dlatego dla naszych klientów tworze strategie wykorzystujące obie te platformy. Prywatnie kocham muzykę od jazzu po minimal electro.

Łukasz
Trocha

Mam styczność z każdym działem istniejącym w Webemo, od sprzedaży, przez grafikę aż po kodowanie. Przygodę z web developmentem rozpocząłem 8 lat temu, szukając rozwiązania dla upiększenia prostego mailingu. Esteta, z nutą pixel perfect. Uwielbiam gotować i wędkować.

Bartosz
Ulężałka

Całe życie zajmuję się sprzedażą i pracuję z partnerami biznesowymi. Moim mottem życiowym jest pomoc drugiemu człowiekowi w odnajdywaniu rozwiązań zaspokajania jego potrzeb. Uwielbiam spotykać się ludźmi i poznawać nowe osoby. Staram się wciąż rozwijać i doskonalić własne wnętrze. Do zobaczenia na najbliższym spotkaniu :)

Marcin
Ulężałka

Komandos. Jestem osobą od zadań specjalnych. Na moich barkach stoi cały system Elements™, dzięki któremu zarządzamy naszymi produktami. Zespół wymyśla, ja zaś realizuje ich marzenia. Pasjonat motoryzacyjny i fanatyk sportów motorowych w tym głównie Formuły 1.

1
Niezależnie od wielkości projektu do każdego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, zaczynając od analizy przedsiębiorcy i jego otoczenia biznesowego.
2
Po analizie przeprowadzamy burzę mózgów - spotkanie doradcze, podczas którego ustalamy, czego nasz Partner najbardziej potrzebuje i na jakie nowe rozwiązania technologiczne jego firma jest przygotowana w danym momencie.
3
Kolejnym krokiem jest stworzenie roadmapy naszych działań oraz projektowanej aplikacji, określenie celów, jakie ma realizować i zaplanowanie działań powdrożeniowych, które sprawią, że klient właściwie wykorzysta posiadane zasoby i zmaksymalizuje zyski.
4
Po planowaniu przychodzi czas na wdrożenie. Im szybciej uruchomimy produkt informatyczny, tym szybciej zacznie on przynosić zyski dla przedsiębiorstwa, dlatego liczymy na pełne zaangażowanie wszystkich stron zaangażowanych w realizację projektu.
5
Na wdrożeniu nasza praca się nie kończy, jesteśmy bowiem zobowiązani do opieki i dalszej obsługi naszych klientów. Na tym etapie zaczynamy sprzedawać, budować marki, generować obroty, dzięki kampaniom marketingowym prowadzonym w Internecie.