Wstecz

Strona internetowa cateringu dietetycznego Pyszna Fabryka

Ciężka praca po godzinach i w weekendy

 

Właściciele Pysznej Fabryki to prywatnie nasi Przyjaciele, dlatego bardzo ważne było dla nas, aby ich nie zawieść i sprostać wszelkim stawianym przed nami oczekiwaniom. Nie było łatwo, pierwszy projekt graficzny został niemal w całości przemodelowany na 2 tygodnie przed uruchomieniem portalu. Nie obyło się bez stresu i pracy do późna również w weekendy, ale z perspektywy czasu uważamy, że się to wszystko opłacało i powstała naprawdę warta poleceń perełka.

 

Portal dietetyczny inny niż wszystkie na polskim rynku!

 

To zasługa naszych wspaniałych grafików, przed którymi chylimy czoła. Nietuzinkowe zaprezentowanie 9 wyjątkow smacznych diet, wyróżniająca się kolorystyka, piękne zdjęcia i materiały marketingowe, ciekawe i wartościowe treści stworzone przez copywriterów oraz doskonale skomponowane diety przez dyplomowanego dietetyka. Te wszystkie elementy powiązane w jednej spójnej aplikacji zadziałały i przerosły wszelkie oczekiwania. Obecnie Pyszna Fabryka obsługuje ok. 200 klientów dziennie i jeszcze nie wypowiedziała ostatniego słowa.....

 

System do zarządzania dietami, posiłkami, cennikami oraz harmonogramami.

 

Dedykowany system CMS stworzony dla potrzeb Pysznej Fabryki to nie tylko zarządzanie treściami strony www. To także aplikacja dająca możliwość dynamicznego zarządzania dietami przygotowywanymi przez naszych Partnerów biznesowych. Dzięki niemu możemy dodawać dania i przypisywać je rodzajów posiłków oraz do szablonów dni, tworzyć harmonogramy diet, przypisywać cenniki dla poszczególnych kaloryczności i przedziałów dni, wyłaczać dostarczanie posiłków w święta, zawieszać diety dla poszczególnych klientów i wiele wiele innych. 

 

Obsługa po wdrożeniu

 

Każda uruchomiona przez nas dedykowana aplikacja wymaga obsługi powdrożeniowej. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną umowę opieki i rozwoju, w której określam,y na jakich zasadach będzie prowadzaona nasza dalsza współpraca z klientami po wdrożeniu. Dzięki niniejszej umowie klienci zyskują nie tylko specjalne preferencyjne ceny na wsparcie i obsługę, ale także gwarancję szybkiego podejmowania prac rozwojowych w ciągu 5 dni od akceptacji zakresu prac. Na każdą z naszych realizacji udzielamy ponadto 2 letniej gwarancji na nieodpłatne wykonywanie zgłoszeń zapewniających ciągłość działania w Internecie każdej stworzonej przez Webemo dedykowanej aplikacji IT.

 

 

Zobacz tę realizację na żywo